ערכה לשבת

ערכת איפור לשבת

השימוש באיפור בשבת, מעלה שאלות הלכתיות סבוכות. איפור בשבת, עלול לגרום לאישה, לעבור על מלאכת צובע או ממרח. אלו הם איסורי תורה חמורים, ולכן האישה שומרת המצוות מקפידה להתרחק מהם ככל הניתן. אך למעשה, נוצר מצב שנשים לא נראות במיטבן, בגלל שהן מנועות מלחדש את האיפור, בשבתות ובחגים.

ב”שבת מייקאפ”, נדרשו לסוגיה,  והצליחו לפצח את האתגר המשלב מענה לאיפור המתאים לשימוש בשבת, לפי דרישות ההלכה הקפדניות של הבד”ץ. תכשירי איפור אלו, מגיעים בצורת אבקה מינרלית, ולכן אין בהם בעיות הלכתיות לשימוש בשבת, ונשים יכולות להנות מהן, באישור הלכתי מהודר.

למעשה, נשים רבות, מעדיפות לרכוש איפור לשבת, כערכה, במקום לבחור בנפרד כל פריט. צורת רכישה זו, מקלה על הרוכשות, את מילוי תיק האיפור מחדש. היא מאפשרת להן רכישה מושכלת, בלי להתפזר לפיתויים מיותרים. אך גם בלי לשכוח פריטים חשובים- מהצד השני.

הרכישה בערכה מרוכזת, מאפשרת לבעלי העסק לתת הנחה במחיר, כך שעלותה הסופית נמוכה יותר, ומשתלמת לרוכשות.

רכישה של איפור שבת הנושא הכשר מהודר, מאפשר לנשים שומרות שבת, להתאפר גם בשבת. למשל, לעדכן את האיפור בבוקר, או ביום השני של החג, תוך הקפדה מלאה על שמירת השבת.

שבת מייקאפ, מציעה ערכות בגדלים שונים. ניתן לבחור בהן כל פריט, לפי העדפה. אם לפי התאמה לגוון העור, ואם לפי הטעם. ועוד:

  • 2 ב-1 איילינר וצללית מינרלית פלוס מברשת: זו הערכה הקטנה ביותר, המכילה איילינר מינרלי באבקה, בו ניתן להשתמש גם כתוחם עיניים לקו ריסים תחתון ולקו המים, וכן כצללית.
  • חבילת איפור: ערכה לשבת המגיעה בגדלים שונים ובהיקפים שונים, החל מפריטים בודדים בערכה, וכלה בערכה מלאה ומקיפה, המתאימה לכל שימוש.
  • ארגונית איפור: מגיעה בשני גדלים, לבחירה לפי צורך.

שאבעס מייקאפ מביאה לכן איפור מינרלי, טבעי לחלוטין. כשר לשימוש גם בשבת וחג, כולל פסח, בהכשר מהודר. בנוסף, האיפור מגן על העור וגם חוסם שמש בצורה טבעית.

תוכלו לבחור את הגוונים המחמיאים לכן, בקלות ובפשטות, ולהנות ממחירי ערכה מוזלים.

לכל שאלה, אנו מזמינים אתכן להתייעץ איתנו, ולקבל המלצות מותאמות אישית.

עגלת קניות
משלוח חינם בקניה מעל 399 ₪ UPS יום עסקים 1
Start typing to see products you are looking for.

את תמיד מוזמנת לעקוב אחרינו באינסטגרם

SHOP THIS LOOK

את תמיד מוזמנת לעקוב אחרינו באינסטגרם

SHOP THIS LOOK

× for a consultation click
דילוג לתוכן