מייקאפ מינרלי

מייק אפ מינרלי מומלץ

איפור מינרלי טבעי, הוא איפור המיוצר מחומרים מינרליים. חומרים אלו אינם עוברים תהליכים כימיים מלאכותיים, ואינם מכילים כימיקלים מזיקים, כמו סולפטים או פרבנים. לכן, מייק אפ מינרלי, הוא אופציה מועדפת, למי שמחפשת איפור בריא לעור.

האיפור המינרלי, שונה במהותו מהאיפור הקונבנציונלי. ההבדל לא מתבטא רק בבריאות לעור, אלא גם בצורה השונה של החומר. האיפור המינרלי מגיע בצורה של אבקה בלבד. הוא קל משקל, מספק כיסוי טבעי ובריא, העשוי ממינרלים שונים שנטחנו לאבקה, על מנת לספק גוונים שונים, לשימוש מותאם ומלא זוהר.

היתרונות של איפור מינרלי

האיפור המינרלי הטבעי, ניחן בכמה יתרונות, שאינם קיימים באיפור הרגיל, העמוס כימיקלים:

  • 100 אחוז טבעי, כך שהוא ידידותי לסביבה.
  • בריא לעור- איפור נושם. לא גורם לגירויים, לא פוגע בעור, ולא גורם להזדקנותו, ומספק לו הגנה.
  • לא גורם סבל לבעלי חיים במהלך ייצורו או פיתוחו.
  • נטול גלוטן- כך שהוא מתאים לשימוש בפסח.
  • מספק הגנה נגד קרינת UV מהשמש.
  • ללא בושם כלל.
  • ללא תאריך תפוגה: איפור מינרלי באבקה נשמר שנים ואינו פג תוקף גם בתנאים קיצוניים של חום או קור. הוא אינו מפתח בקטריות בשל העובדה שהוא עשוי אבקה מינרלית.

חשוב לציין, כי מוצרים אלו, מאפשרים לאישה שומרת השבת, להשתמש במוצרי איפור מינרלי לשבת, בלי לוותר על שמירה על ההלכה. זאת מכיוון, שהאיפור המינרלי של שבת מייקאפ, זכה לאישורו של הבד”ץ, באשר לכשרות השימוש במוצרים.

אי לכך, מהווים תכשירים אלו, העדפה ראשונה לנשים רבות, מכל סיבה שהיא. בזכות החומרים הטבעיים, מהם הם מיוצרים, או בזכות ההגנה על בעלי חיים. כמו כן, בזכות הבריאות שהם מציעים, או האפשרות להשתמש בהם בשבת וחג, בלי לעבור על איסורי מלאכה.

חשוב לציין, כי ניתן להשלים את השימוש במייקאפ המינרלי, עם מוצרים נוספים. למשל: אודם, צללית, איילינר, סומק וברונזר. כולם מיוצרים על פי אותן דרישות מקצועיות, בריאותיות, אתיות והלכתיות. כך כל אישה, יכולה להנות ממראה זוהר ומעודכן, בלי לוותר על ערכים אישיים או הלכתיים.

אצלנו תמצאי מבחר רחב של מוצרים וגוונים, להתאמה מושלמת לעורך. כמובן שנשמח לייעץ לך בכל שאלה.

עגלת קניות
משלוח חינם בקניה מעל 399 ₪ UPS יום עסקים 2
Start typing to see products you are looking for.

את תמיד מוזמנת לעקוב אחרינו באינסטגרם

SHOP THIS LOOK

את תמיד מוזמנת לעקוב אחרינו באינסטגרם

SHOP THIS LOOK

× לצ'אט עם מאפרת לחצי כאן
דילוג לתוכן