מאושרת להתאפר בשבת ובחג!

"הינך יפה רעייתי, ושפתותיך חוט שני" שבת המלכה, כמה את מחכה לה כל השבוע!

יום שבת הוא יום המסמל מנוחה , רוגע ושלווה .
יחד עם זאת , הוא יום בו את מתקשטת , לובשת בגדי שבת ודואגת להופעה נעימה.

דווקא ביום זה, שמביא עמו לא מעט אירועים חברתיים, מפגשי משפחות, יציאה לבית הכנסת, שבת חתן ועוד, נאסרה עלינו הנשים מלאכת הצביעה, ואנחנו מוצאות את עצמינו בבוקר שבת , עם שמלה חדשה, נעל חגיגית אבל עם לוק שאינו מושלם כיוון שהוא נטול איפור.

לפעמים, שבת כבר נכנסת אחרי שדאגנו לכולם וכל הבית נוצץ ומואר , אבל אנחנו עדיין לא הספקנו להתאפר ואז, אנחנו אומרות לעצמינו, אילו רק יכלתי לפזר איזה סומק ורוד בלחיים, לכסות פצעון סורר או “לזרוק” מעט צבע בשפתיים…

כי איפור בשבילנו זה לא סתם רק צבע, וזה לא סוד שהוא אחד הדברים שמרימים לנו  הנשים את מצב הרוח. בדיוק בשביל זה הקמנו את חברת shabbesmakeup, איפור מינרלי יוקרתי המותר לשימוש גם בשבת.

להתאפר בשבת? איך זה יכול להיות?

אז בואו נסביר. מלאכת האיפור בשבת נאסרה ממלאכות: צובע וממרח. בשימוש במוצרי shabbesmakeup, את לא עוברת חלילה על אף אחת מהן.

צובע: כל עניין צובע הוא בצבע בר קיימא.
המוצרים המוצרים לשימוש בשבת של חברת shabbesmakeup,  אינם ברי קיימא והם מתנדפים כעבור מספר שעות מהפנים. כך שאין בהם כל חשש צובע.

ממרח: מריחה היא פעולה שנעשיית רק כאשר יש חומר לח בתכשיר.
כל המוצרים המותרים לשבת של חברת shabbesmakeup , עשויים פודרה מינרלית טבעית ואינם מכילים שום רכיב לח כגון שמן, סיליקון או כל נוזל אחר ולכן אין בהם חשש ממרח.

גם על איסור ממחק אינך צריכה לחשוש, כיוון שהאיפור המותר בשבת של shabbesmakeup מתנדף מעצמו וכך תוכלי תוך כמה שעות אם תרצי להתאפר מחדש.

בשבת יש עניין לייחד כלים חדשים לאיפור, משום עובדין דחול ויש איסור להשתמש במברשת הנגועה בשאריות איפור רגיל. בshabbesmakeup חסכנו ממך את ההשקעה וכל המוצרים נושאים מברשות אינטגרליות איכותיות להברשה מושלמת ונוחה על עור הפנים.

כל המוצרים עשויים רכיבים אורגניים ומינרלים טבעיים שאינם מזיקים לעור ואינם חוסמים את הנקבוביות,  כך שאת יכולה לישון עם האיפור ללא כל חשש.

זאת הסיבה שאלפי נשים שמעדיפות לתת לעור לנוח בשבת, משתמשות באיפור המותר לשבת של shabbesmakeup ומרוויחות כפליים, גם נראות נפלא וגם נהנות מעור נושם ומטופח כל השבת.

Shabbesmakeup הוא איפור מינרלי יוקרתי הנושא מגוון כשרויות מהודרות המאשרים את השימוש בו בשבת ובחג. קו היצור נמצא בפיקוח ומלווה בהשגחה  מדוקדקת ביותר של בד”ץ בית יוסף .

המוצרים כשרים בכשרות מהודרת גם לפסח.

את כל אישורי הכשרות תוכלי לראות כאן